Onze school - Gezonde schoolkantine

Bij Catermaat geldt dat gezond en verantwoord eten ook lekker en betaalbaar eten is. Het aantrekkelijke vers-assortiment houdt leerlingen op school en geeft ze de energie om goed te presteren. Catermaat werkt nauw samen met het Voedingscentrum aan een aanbod met zoveel mogelijk gezonde en voedzame producten zoals geweldige wraps, frisse salades, vers belegde, met groente verrijkte broodjes, fruit en zuivel.

Tieners hebben de hele dag door veel energie nodig en rond examens, tentamens en proefwerkweken nog meer. Het aanbod van Catermaat is afgestemd op wat onze leerlingen lekker vinden en nodig hebben om goed te kunnen presteren, dus vol goede voedingsstoffen voor langdurige energie. Dit verpakken we in smakelijke, verse producten. Op deze manier stimuleren we onze leerlingen om gezonde en lekkere keuzes te maken. Onze schoolkantine voldoet aan de richtlijnen van het Voedingscentrum voor Gezondere Schoolkantines. Ieder jaar wordt het aanbod van de kantine in kaart gebracht met de Kantinescan en worden de uitkomsten aan de directie gerapporteerd.