Onze school - Schoolgids en informatiekaart

Fioretti College Hillegom is een school waar wij trots op zijn. Het logo van onze school symboliseert dat de leerling bij ons centraal staat en dat hij of zij bij ons tot volle bloei kan komen. Dit lukt als je als leerling ontdekt wie je bent, waar je talenten liggen, hoe je deze ontwikkelt en gebruikt om goede resultaten te halen. Als team geven wij graag elke dag de ondersteuning die hierbij nodig is. Ook ouders betrekken we bij ons onderwijs; goed onderwijs maak je samen! In onze schoolgids vindt u beknopt belangrijke informatie.

Alle leerlingen ontvangen op de 1e schooldag onze informatiekaart. Voor u als ouders/verzorgers een handig overzicht m.b.t. lestijden, functionarissen, informatie over verlofaanvragen, te laat komen, ziek melden en/of afwezigheid en overige informatie.

   

 info 2020 2021