Onze school - Schoolgids en informatiekaart

Fioretti College Hillegom is een school waar wij trots op zijn. De missie van het Fioretti College Hillegom is duidelijk. Samen leren,
ontdekken en ontwikkelen. Op onze school mag je zijn wie je bent. Dit lukt als je als leerling ontdekt wie je bent, waar je talenten liggen en hoe je deze ontwikkelt Als team geven wij graag elke dag de ondersteuning die hierbij nodig is. Ook ouders betrekken we bij ons onderwijs; goed onderwijs maak je samen! In onze schoolgids en onze informatiekaart vindt u beknopt belangrijke informatie.

In onze schoolgids, vindt u onder andere informatie en uitleg over onze kernwaarden, visie en onderwijsaanbod. Daarnaast bevat onze schoolgids ook veel praktische informatie!

Alle leerlingen ontvangen op de 1e schooldag onze informatiekaart. Voor u als ouders/verzorgers een handig overzicht m.b.t. lestijden, functionarissen, informatie over verlofaanvragen, te laat komen, ziek melden en/of afwezigheid en overige informatie.

infokaart 2023 2024