Bruisende VMBO, mavo en havo(onderbouw) school!

Nieuws - Bruisende VMBO, mavo en havo(onderbouw) school!

Andere locaties

Voel je thuis

Wij zijn een bruisende vmbo, mavo en havo(onderbouw) school. Bij ons doe je kennis, vaardigheden én ervaringen op die je later nodig hebt voor een passende vervolgopleiding of een leuke baan.

Je krijgt theorieles én praktische opdrachten die je met klasgenoten uitvoert. Zo leer je niet alleen wat je moet weten, maar ook ontdek je wat je talenten zijn, hoe je samenwerkt en hoe je je weg vindt in de steeds veranderende wereld. 

In bijgaand filmpje geven wij uitleg over de onderbouw (leerjaar 1 en leerjaar 2), onze huizenstuctuur en nog veel meer info! Uitleg/informatie onderbouw. Op onze website bij groep 8 /thuis voelen/kennismaken onder het item: ontdek het beste in jezelf! staan meer filmpjes met uitleg.

In onze leerlingenfolder staat meer informatie over onze school: 

Voorlichtingsfilm voor basisscholen groep 8

kopie van fioretti hillegom inlegvel 2021