Groep 8 - Voel je thuis

Wij willen graag dat jíj je thuis voelt bij ons op school! Daarom hebben wij persoonlijke aandacht voor jou in onze 'huizen'. Dit zijn kleine afdelingen binnen onze school waar je les krijgt op jouw niveau. Of dit nu basis, kader, mavo of havo is - je laat het schoolplein achter je om je rustig te kunnen concentreren op je leerdoelen in jouw 'eigen huis'.

Voel jij je eenmaal thuis, dan dagen wij je uit om nét dat stapje harder te zetten en om te ontdekken waar je talenten liggen. Jouw persoonlijke coach helpt je met het maken van keuzes, maar bijvoorbeeld ook met het leren plannen zodat jij je doelen behaalt.

We gebruiken toetsen om van te leren en toetsen om te kijken of jij de leerstof beheerst. We stellen vragen én we leren je om vragen te stellen. Zo werk je niet alleen toe naar een diploma, maar leer je ook om kritisch en zelfstandig te kunnen denken én doen.
De beste keuzes in je leven maak je met je hoofd én met je hart. Dus: kom langs, kies en voel je thuis!

VIDEO van onze school

INTERVIEWS met leerlingen en docenten