Huiswerkbegeleiding op Fioretti locatie Sportlaan
Voor de brugklasleerlingen en tweede klassen van Fioretti Sportlaan is er de mogelijkheid om onder begeleiding huiswerk te maken. Zeker voor leerlingen die moeite hebben met structuur aanbrengen, kan huiswerkbegeleiding een goede oplossing zijn. Bovendien is het een fijn idee als het huiswerk af is.
De prioriteit ligt bij het plannen en structureren van het huiswerk. Tevens is het werken met de agenda een aandachtspunt. Tijdens de huiswerkbegeleiding kunnen de leerlingen eventueel geholpen worden met het aanleren van een leerstrategie die bij hen past. Deze hulp moet er op gericht zijn de kwaliteit van het huiswerk uiteindelijk te verbeteren.
Elke middag zijn er een coördinator en een vakdocent aanwezig. Ondersteuning wordt ook gegeven door bovenbouwleerlingen. Zij kunnen helpen bij moderne vreemde talen en/of exacte vakken. De hulp die door de leerlingen geboden wordt bestaat uit overhoren of uitleggen van de stof.
Huiswerkbegeleiding is er op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag, steeds op het achtste en het negende uur (van 15.15 tot 16.55 uur), in de stilteruimte van de mediatheek. De leerlingen verbinden zich voor minimaal twee middagen per week en tevens voor de duur van een rapportperiode om aan huiswerkbegeleiding deel te nemen. Voor deze vorm van huiswerkbegeleiding zal een bijdrage worden gevraagd van € 50 per vier lesweken. Aan het eind van de periode zal een evaluatie plaatsvinden.
Wilt u een leerling aanmelden voor de huiswerkbegeleiding mail dan de voor- en achternaam van de leerling, de klas waarin hij/zij zit, uw eigen naam, adres, telefoonnummer en e-mailadres en de dagen waarop de huiswerkbegeleiding gewenst is naar Mevrouw Ruggenberg M.Ruggenberg@Fioretti.nl
Zij neemt dan zo spoedig mogelijk contact op met u.